Spor Merkezi Sistemi

 sc-403 SC-403 
Optimum Performans

Gelişmiş algoritmasıyla güvenli ve hızlı bir geçiş kontrol performansı sunan SC403 kartlı geçiş terminali; sahip olduğu Wiegand özelliği ile harici okuyucularla kolaylıkla bağlantı kurabiliyor.Ev, ofis ve fabrikalar için ekonomik bir seçenek olan SC403, üzerindeki USB portu ile kullanıcı bilgileri ve log kayıtların transferine olanak tanıyor. Manyetik kilit, kapı sensörü, alarm ve çıkış butonlarına bağlantı yapabilen cihaz; ethernet ve USB portlarından bağlantı kurabiliyor.

___________________________________________________________________________
   PS-2000        Geçişler Artık Daha Hızlı Daha Güvenli…

ps-2000SMACK Teknolojisi olan ürün kart,şifre,parmak izi okuma özelliğine sahiptir.Çizik ve yaralı parmak okuma başarısı ile bir adım öne çıkan PS-2000 yüksek kapasiteli fabrikalar,ev,ofis gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir.2000 parmak izi 50.000 log olay hafızasının yanısıra kapı açma,zil çaldırma gibi extra özelliklere sahiptir.

 

___________________________________________________________________________

M-100M-100      Şık Tasarım Yüksek Performans…
DokunmatikTuş Takımı,Alarm fonksyonu Access yapısı ile parmak izi cihazına farklılık katan M-100 Kapı Kontrolü ve personel takibi için ideal çözümdür.Estetik ve daha minimize yapısı ile dar mekanlarda kullanıma  uygundur.Dokunmatik tuş takımının getirdiği artısısnın yanı sıra 1000 kullanıcı,50.000 log/ tcp-ıp ve wıegand özelliklerini bir arada sunmaktadır.

 

___________________________________________________________________________
zk_tk100-cZK TK-100C  ZK Teknolojisi İle Yüksek Kapasite,Yüksek Performans
ZK geliştirdiği renkli ekran TK-100C parmak izi teknolojisi ile kullanıcılara
yüksek kapasitelerde çalışma imkanı tanıyor.Renkli ve dokunmatik ekran
olan yeni ürün aynı zamanda önceki modellere göre oldukça şık tasarıma sahip.3,000 parmak izi kapasitesine sahip olan ürün 100,000 log tutabiliyor.
Aynı zamanda kart okuma özelliğide bulunan modelde hem prox hemde mifare kart seçenekleri mevcut

 

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien